Afla pretul !

Amd Computers, telefon 0212212948 Romtelecom, 0722732973 Vodafone, 0763348888 Cosmote, 0755634334 Orange. Galeriile Comerciale Crangasi, etaj, al doilea magazin in stanga, Calea Crangasi 29, intrare pe la Vodafone.

bflorela@yahoo.com

flame.business@yahoo.com

office@amdcomputer.ro

Brother Caseta plus Ribon pentru fax PC70
Brother Ribbon PC301
Brother Ribbon PC75
Brother Correction Tape/Film 3015?
Brother Ribon Nylon Black for AX1
Brother Ribon Carbon black film for AX, LW, WP series
Canon EP102 RIBBON
Epson Ribon C13S015021
Epson Ribon C13S015022
Epson Ribon C13S015019
Epson Ribon C13S015020
Epson Ribon C13S015055
Epson Ribon C13S015073
Epson Ribon C13S015086
Epson Ribon C13S015307
Epson Ribon pentru FX-2190
Epson Ribon pentru FX-890
Epson Ribon C13S015336
Epson Ribon C13S015337
Epson Ribbon C13S015384
Epson Ribon C13S015244
Epson Ribbon ERC22
Epson Ribbon Epson C13S015224
Epson Black Ribbon C13S015016
Epson Ribbon ERC09
Epson Ribon C13S015047
Epson Ribon C13S015067
Epson Ribon Epson ERC31
Epson Ribon C13S015139
Lexmark Ribon IBM 6412 general purpose
Lexmark Ribon ptr. 24xx standard
Lexmark Ribon ptr. 24xx high yield
Lexmark Ribbon 0013L0034
Lexmark Ribon Fabric IBM 6252
Lexmark Ribon IBM 6408 general purpose
Lexmark Ribon auto-inkink IBM
OKI Ribbon 9002303
OKI Ribbon 9002308
OKI Ribbon 9002310
OKI Ribbon 9002315
OKI Ribbon 9002309
OKI Ribbon 01126301
OKI Ribbon 9002316 BN
OLIVETTI Ribbon B0374
Panasonic Ribon P115 I-S
Panasonic Ribon P160
Panasonic Film fax KX-FA57E
Panasonic Film Fax KX-FA52E
Panasonic Film fax KX-FA54E
Panasonic Film Fax KX-FA55A-E
Panasonic Film fax KX-FA136A-E
Philips Film fax PFA351
Ricoh Ribon T500 pentru fax 570-580
Sagem Film fax PFA322
Sagem Film fax PFA331
Sharp Ribon UX91CR
Sharp Film termic UX3CR